AKTUALNE PROMOCJE

1. Promocje w ubezpieczeniach majątkowych: 

  •   30% na nowe ubezpieczenie PZU DOM PLUS

 Ubezpieczenie mieszkania w Mińsku Mazowieckim  o wartości 250 000 PLN to  koszt 184 PLN rocznie.

Ubezpieczenie domu jednorodzinnego (mury i stałe elementy budynku)  w Mińsku Mazowieckim o wartości 250 000 PLN to  koszt     229 PLN rocznie.

Naprawdę za stosunkowo niewiele otrzymujesz tak dużo - poczucie bezpieczeństwa.

Ubezpieczenia PZU honorowane są przez wszystkie banki jako zabezpieczenie kredytu, w naszej agencji od ręki naniesiemy na polisę cesję na wskazany przez Państwa bank.

Chcesz mieć poczucie, że pomyślałeś o wszystkim?

Rozejrzyj się dookoła - urządzenie domu kosztowało się Cię zapewne wiele pracy i wyrzeczeń.

Sprawdź, co można ubezpieczyć w kategorii MIENIE. Pobierz

Zapytaj nas o składkę ubezpieczenia majątkowego, a przekonasz się jak dobrą ofertę mamy dla Ciebie gwarantującą kompleksową ochronę Twojego mienia. 

2. Promocje w ubezpieczeniach komunikacyjnych:

  • 15% zniżki dla każdego  nowego ubezpieczenia OC w PZU zarówno dla stałych klientów oraz nowych, którzy ubezpieczali się w innych towarzystwach ubezpieczeniowych
  • 15% zniżki dla każdego nowego ubezpieczenia AC w PZU zarówno dla stałych klientów oraz nowych, którzy ubezpieczali się w innych towarzystwach ubezpieczeniowych
  • Zniżkę „Lux Car”- w ubezpieczeniu AC dla pojazdów luksusowych o wartości powyżej 85 000 zł (zniżka 15%) lub powyżej 150 000 zł (zniżka 25%) 
  • PZU taniej w pakiecie, jeżeli opłacasz OC samochodu osobowego i ciężarowego o ład. do 750 kg. w innym terminie niż AC i otrzymałeś od PZU blankiet ze składką na wznowienie umowy - odwiedź nas, a dodatkowo obniżymy Twoją składkę
  • Dodatkowe zniżki we wszystkich ubezpieczeniach w wysokości od 10% do 20% dla różnych grup zawodowych,  posiadających KARTĘ STANDARD w PZU (np. policja, straż pożarna, nauczyciel, wojsko, więziennictwo....) 
  • Atrakcyjne pakiety dla fabrycznie nowych pojazdów, planujesz zakup nowego auta odwiedź nas policzymy Ci składkę
  • " Kiedy młodość uskrzydla  koszty uziemniają" -  już nie, PZU zapewnia atrakcyjne stawki na ubezpieczenie OC/AC osobom, które nie mają ukończonych 26 lat i zdecydowały się na samodzielny zakup pojazdu.