UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Dom lub mieszkanie stanowi zwykle odzwierciedlenie   naszego życiowego dorobku, dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniu go jeszcze zanim niebezpieczeństwo pojawi się na horyzoncie.

„Mi się nic złego nie stanie” lub „ na tym terenie nie ma żadnego  zagrożenia” – to niestety częste stwierdzenia nas Polaków pytanych o ubezpieczenia.  Ostatnie lata jednak pokazują  jak bardzo mylne jest takie podejście, niestety coraz częściej dotykają nas różnego rodzaju kataklizmy: powodzie, pożary, wybuchy, wichury,  gradobicia.

Wielokrotnie można też usłyszeć stwierdzenie typu „nie stać mnie na zapłatę składki”. Uważamy, że  właśnie w sytuacji, gdy nie posiadamy wolnych środków na naprawę ewentualnych szkód spowodowanych zdarzeniami losowymi, tym bardziej warto zabezpieczyć się polisą. 

Ubezpieczenie to nasza gwarancja spokojnego życia. Tego, że bez względu  na sytuację i kataklizmy zawsze będziemy mogli wracać do własnego mieszkania. 

Jeśli chcesz dobrze ubezpieczyć swój majątek musisz mieć pewność, że zakupiona przez Ciebie polisa posiada szeroki zakres ochrony dostosowany do Twoich potrzeb. Dlatego naszym klientom tłumaczymy Ogólne Warunki Ubezpieczenia i dostosowujemy polisę do indywidualnych wymagań.

Ubezpieczenia PZU honorowane są przez wszystkie banki jako zabezpieczenie kredytu, dlatego jeśli Twoja polisa ma również stanowić takie zabezpieczenie naniesiemy na nią od ręki cesję.

Jeśli posiadasz kredyt na mieszkanie lub dom, zawsze masz swobodę wyboru ubezpieczyciela - nie musisz korzystać tylko z propozycji przedstawianej przez kredytodawcę, która bardzo często ogranicza się do ubezpieczenia jedynie murów Twojego domu lub mieszkania.

Jesteśmy przekonani, że oferta PZU będzie dla Państwa korzystniejsza zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak również składki ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia w PZU gwarantują Ci kompleksową ochronę Twojego mienia. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Zapytaj nas o składkę ubezpieczenia majątkowego, a przekonasz się jak dobrą ofertę mamy dla Ciebie gwarantującą kompleksową ochronę Twojego mienia.